Sól drogowa luzem i workowana

Sól drogowa to produkt będący prawie czystym chlorkiem sodu (zawartość NaCl od 90%). Jest to w okresie zimowym najchętniej stosowany środek zwalczający śliskość nawierzchni jezdni oraz ciągów komunikacyjnych pieszych. W sprzedaży najczęściej jest ona dostępna w postaci nieoczyszczonej soli kamiennej. To od wielu lat niezastąpiony, sprawdzający się na polskich drogach produkt, pozwalający na skuteczne eliminowanie zagrożeń związanych z oblodzeniem ulic, chodników czy placów.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sól drogową, dostarczaną do naszych Klientów w ustalanej indywidualnie formie – transportowaną luzem lub pakowaną w worki  po 5kg, 25 kg, 50 kg.

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, dostarczając towar bezpośrednio od producentów zlokalizowanych w centralnej, zachodniej lub południowej części kraju, w zależności od adresu dostawy. Dzięki temu produkt dociera do Państwa w możliwie najszybszym terminie z najbliżej położonego magazynu. Cena transportu również ustalana jest indywidualnie, co pozwala na całkowite wyeliminowanie jakichkolwiek dodatkowych kosztów ponoszonych przez naszych Klientów.

Oferowana przez nas sól drogowa dostarczana jest do Państwa bezpośrednio z magazynów Kopalni Soli Kłodawa S.A., KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice.

Dostępna w ofercie sól drogowa luzem i workowana posiada wszelkie certyfikaty oraz atesty, a tym samym zostały dopuszczone do stosowania na terenie naszego kraju i od lat są z powodzeniem wykorzystywane przez firmy odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg i terenów miejskich.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej klasy produkt, gwarantując jednocześnie stabilność cenową przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że nie zostaną narażeni na nieprzewidziane dodatkowe koszty. Dostawy realizujemy na terenie kraju transportem dedykowanym oraz kurierem. Zapraszamy do zapoznana się z ofertą i kontaktu.

W ofercie posiadamy również chlorek wapnia płatki pakowny w worek 25kg oraz big bag 1 tona firmy Ciech. Zapewniamy niskie ceny z dostawą w całym kraju.

SÓL DROGOWA KŁODAWA

Sól drogowa KGHM Polkowice – Sieroszowice

Sklep Internetowy

W ofercie posiadamy chlorek wapnia firmy Ciech

CHLOREK WAPNIA