Chlorek magnezu kupisz u nas w niskiej cenia

Chlorek magnezu

 

Chlorek magnezu

Każdego roku wraz ze zbliżającym się okresem zimowym służby odpowiedzialne za utrzymanie miasta oraz właściciele prywatnych posesji i placów poszukują skutecznego rozwiązania w walce z lodem i śniegiem. Jednak coraz częściej poszukują oni nowych rozwiązań, które w pełni spełniłyby ich oczekiwania. Wtedy też warto sięgnąć po jeden ze środków, który nie tylko skutecznie poradzi sobie ze zniwelowaniem śliskości. Chlorek magnezu nie wpłynie niekorzystnie na środowisko, stan karoserii naszych pojazdów oraz na kończyny zwierząt. Wszystkie te cechy łączy w sobie chlorek magnezu.

Ta bezwonna substancja, dostępna w formie płatków idealnie sprawdza się w starciu z zalegającym śniegiem oraz uporczywymi oblodzeniami niezależnie od rodzaju powierzchni, na jakiej występują. Może być ona z powodzeniem stosowana w przypadku dróg, chodników, parkingów, podjazdów, parkowych i ogrodowych ścieżek oraz mostów. Swoją wysoką skuteczność wykazuje również w przypadku zastosowania na terenach portów czy lotnisk.

Produkt ten jest nie tylko bardzo skuteczny, ale też jednocześnie niezwykle wydajny, dzięki czemu pozwala jego użytkownikom zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Substancja ta sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach, wykazując działanie nawet w temperaturach do – 45°C. To, co wyróżnia chlorek magnezu na tle innych środków, to także brak szkodliwego oddziaływania na środowisko i otaczającą roślinność. Dba on także o stan posypywanych nawierzchni, nie niszcząc ich oraz nie pozostawiając produktów ubocznych w postaci nieestetycznych osadów. Tym samym jest on chętnie stosowany zarówno do zimowego utrzymania ciągów komunikacyjnych przez służby komunalne, jak i przez prywatnych odbiorców, którzy sięgając po niego mają pewność, że jest to nie tylko skuteczny, ale też w pełni bezpieczny produkt.

Chlorek magnezu w workach 25kg lub big bagach dostarczamy w niskich cenach na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

W ofercie posiadamy również chlorek wapnia płatki oraz sól drogową luzem i workowaną.

CHLOREK WAPNIA

SÓL DROGOWA

SÓL KAMIENNA DROGOWA KŁODAWA

SÓL DROGOWA LUZEM KOPALNIA POLKOWICE-SIEROSZOWICE

SKLEP INTERNETOWY