Sól kamienna drogowa

Sól kamienna drogowa Kłodawa

Sól kamienna drogowa z Kopalni Soli w Kłodawie. Kopalnia soli  w Kłodawie jest najmłodszą i zarazem obecnie główną kopalnią soli kamiennej w Polsce. Wydobywana tu sól kamienna drogowa od wielu już lat jest jednym z najchętniej wybieranych produktów pomocnych w zimowym utrzymaniu ciągów komunikacyjnych. Jej wysoka jakość bezpośrednio przekłada się na skuteczność w działaniu. Zapewniając tym samym bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom dróg i chodników. W naszej ofercie posiadamy sól drogową odznaczającą się wszystkimi niezbędnymi parametrami. Spełnia jednocześnie wszystkie  niezbędne normy pozwalających dopuścić produkt do stosowania na naszych drogach.Sól kamienna drogowa to najczęściej wybierany produkt pozwalający skutecznie likwidować śliskość występującą w okresie zimowym na jezdniach i chodnikach. Może być ona także z powodzeniem wykorzystywana do posypywania placów oraz innych obiektów o dużej powierzchni użytkowej. Jest również pomocna przy odladzaniu torów i rozjazdów kolejowych. Pozwala w łatwy sposób zniwelować uciążliwości spowodowane gołoledzią, zlodowaceniami czy nadmiarem zalegającego śniegu, utrudniającymi poruszanie się zarówno osobom pieszym, jak i zmotoryzowanym.

To co wyróżnia kłodawską sól drogową jest jej niska cena przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Oferujemy w sprzedaży z Kopalni Soli Kłodawa sól drogową luzem oraz pakowaną w worki 25kg i 5kg.

 

Rodzaj soli DR DS
NaCL 90% min 95% min
H2O 3% max 1% max
SO 4 3% max 2% max
Częsci nierozpuszczalne w wodzie 8% max 3% max
Antyzbrylacz K4Fe (Cn) 6 20 mg/kg 20mg/kg

 

 

W ofercie posiadamy sól drogową luzem z Kopalni KGHM Polkowice – Sieroszowice oraz chlorek wapnia płatki firmy Ciech pakowny w worek 25kg oraz big bag 1 tona a także chlorek magnezu  w workach 25kg oraz big bag 1 tona. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy niskie ceny i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa oraz realizacji usług dla Państwa.

Sól drogowa luzem KGHM Polkowice – Sieroszowice

CHLOREK WAPNIA

CHLOREK MAGNEZU

Zobacz także nasz sklep internetowy

SKLEP