sól kamienna mielona kłodawa

 

 

Sól kamienna spożywcza naturalna mielona Kłodawa

Sól kamienna spożywcza.  Sól to produkt niezbędny w każdej kuchni, bez którego nie można się obyć przygotowując nie tylko najbardziej wymyślne dania, ale też mniej skomplikowane potrawy. Jest ona nie tylko doskonałym dodatkiem, pozwalającym sprawić, że nasze posiłki odznaczać się będą bardziej wyrazistym smakiem. Ale to także bogate źródło wielu minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, pozwalających cieszyć się dobrym zdrowiem oraz samopoczuciem. Spożycie soli kamiennej wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki zawartym w niej mikroelementom jest także istotnym czynnikiem oddziałującym na poprawny przebieg procesów enzymatycznych i metabolicznych. Jej właściwości sprawiają, że jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z problemami związanymi ze zbyt niskim ciśnieniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo sól kamienną z Kopalni Soli Kłodawa, która zadba nie tylko o nasze zdrowie, ale także o podniebienie. Proponowana przez nas sól kamienna zawiera liczne mikroelementy, zbliżone składem do tych, które znajdują się w płynach ustrojowym. To pozwala nam zyskać pewność, że dodając szczyptę tej przyprawy do naszych dań, zyskujemy nie tylko doznania smakowe, ale przede wszystkim dostarczamy naszemu organizmowi wielu cennych pierwiastków, takich jak magnez, potas, jod, żelazo cynk czy wapń. Co najważniejsze, w takiej postaci są one wyjątkowo dobrze przyswajalne przez organizm. Oferowaną przez nas sól z kłodawskiej kopalni dostarczamy Państwu w wybranej gramaturze. Dzięki temu produkt może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w domowej kuchni, przemyśle garmażeryjnym i spożywczym, ale również w przemyśle przetwórczym czy paszowym oraz w produktach kosmetycznych.

Sól kamienną dostarczamy na paletach po 1125kg oraz big bag 1 tona. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.