chlorek wapnia ciech

    Chlorek wapnia płatki

 Chlorek wapnia płatki firmy Ciech to produkt, który pozwala skutecznie zwalczać śliskość różnego typu nawierzchni. Dzięki temu artykułowi dbanie o bezpieczeństwo użytkowników dróg oraz pieszych ciągów komunikacyjnych stanie się łatwiejsze. Chlorek wapnia posiada właściwości higroskopijne, czyli ma duże możliwości pochłaniania wilgoci z otoczenia i wytwarzania ciepła pozwalającego zniwelować ewentualne oblodzenia. Jest niezawodnym środkiem służącym do zimowego utrzymania dróg i chodników.

Tym, co wyróżnia chlorek wapnia, jest wysoka skuteczność również w bardzo niskich temperaturach. Przekłada się to na jego efektywność również w ekstremalnych warunkach. Chlorek wapnia jest powszechnie wykorzystywany jako środek do osuszania gazów i cieczy w syntezach chemicznych. Jest także używany w charakterze środka pomocniczego w drenażu oczyszczalni ścieków. Poza tym chlorek wapnia zapobiega osadzaniu się pyłów, przez co jest regularnie wykorzystywany jako zabezpieczenie dużych powierzchni (korty tenisowe, niebrukowane drogi, boiska sportowe etc.). Stanowi także dodatek do tworzyw sztucznych i jest stosowany w produkcji soli wapnia.

W sprzedaży posiadamy opakowania: worek 25 kg oraz big bag 1 tona. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju. Przesyłki dostarczamy kurierem po jednej tonie tego produktu. Prowadzimy również sprzedaż hurtową, dostarczając towar w niskich cenach autami po 24 tony. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo także inne środki do walki z oblodzeniami w okresie jesienno-zimowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą soli drogowej luzem oraz workowanej z Kopalni Soli Kłodawa, którą dostarczamy kurierem lub autami 24-25 ton,sól drogowa luzem z kopalni Polkowice-Sieroszowice oraz chlorek magnezu sześciowodny który jest najbardziej przyjazny dla środowiska i nie tylko. Chlorek magnezu pakowany  w worek 25kg oraz big bag 1 tona.

SÓL DROGOWA   

CHLOREK MAGNEZU

Odwiedź również nasz sklep internetowy

SKLEP